De NVE

Een betrouwbaar diploma voor iedereen!

 

De NVE heeft tot doel de bevordering van de kwaliteit van het examineren in Nederland. Wij doen dit onder andere door:

  • Het bevorderen van kennis en inzicht in de aard, doelstellingen, techniek en praktijk van het examineren.
  • Het verhogen van de bekwaamheid en deskundigheid van allen die betrokken zijn bij de praktijk van het examineren.
  • De ontwikkeling van normen en gedragscodes voor het examineren.
  • Het creëren van platforms en andere vormen van overleg voor allen die in de examenpraktijk werkzaam zijn.

Lid worden van de NVE? Dat kan wanneer u werkzaam bent bij een examenbureau binnen een beroepsorganisatie of onderwijsinstelling, of op een andere manier (nauw) betrokken bent bij de examenpraktijk. Wanneer de doelstelling van de NVE u aanspreekt en u wilt deelnemen aan de activiteiten van de vereniging, neem dan contact met ons op!

 

     Frank Hubert – Voorzitter

f.hubert@nvexamens.nl
Tel. nr.: 06 – 558 659 45

     Sebastiaan de Klerk – Penningmeester

s.dklerk@nvexamens.nl
Tel. nr.: 033 750 10 05

      Anouk Mulder – Secretaris

a.mulder@nvexamens.nl
Tel. nr.: 088 – 514 17 77

      Jan Adema – Bestuurslid

j.adema@nvexamens.nl
Tel. nr.: 026 – 352 11 11

     Leon van Belle – Bestuurslid

l.belle@nvexamens.nl
Tel. nr.: 0314 – 399 071

     Celine Goedee – Bestuurslid

c.goedee@nvexamens.nl
Tel. nr.: 015 – 278 86 76

     Wesley van ‘t Hof – Bestuurslid

w.hof@nvexamens.nl
Tel. nr.:  010 – 760 11 00

    Gerrit Jan Oudenes – Bestuurslid

g.oudenes@nvexamens.nl

    Rena Punt – Waarnemer

r.punt@nvexamens.nl
Tel. nr.: 06 – 518 114 61

      Anne Klaas Schilder – Bestuurslid

a.schilder@nvexamens.nl
Tel. nr.: 058 – 244 14 41